«PÕRGUKUUMUSEST TIPPKOKAKS» 2. osa: põnevus laes! Kes on esimesed väljalangejad?
Postimehe ja Silverspooni uus pöörane tõsielusari!

Kuula artiklit

«Põrgukuumusest tippkokaks» on pinev online tõsielusari, kus saame kaasa elada noortele kokkadele. Nende eesmärk on üks: võita Silverspooni «Noore koka» võistlus. Keda ootab ees karjäär Michelini tärniga restoranis? See selgub juba õige pea!

Silverspooni «Noore Koka» võistlus jõuab esmakordselt online tõsielusarjana ka vaatajateni. Võistluse eesmärk on leida, julgustada ja tunnustada Eesti noori talente kokandusmaastikul, samuti arendada nende oskuseid läbi stipendiumite mainekates maailma restoranides, millest lõikab kasu terve Eesti gastronoomia maastik ning selle areng.

Silverspoon usub, et noored on meie tulevik ning niisama oluline nagu on tunnustus juba staašikatele kokkadele, on see oluline ka noortele uutele tegijatele.

Konkurss toimub Silverspooni egiidi all juba teist aastat. Konkursi võitja saab võimaluse stažeerida kuu aega mõnes Euroopa Michelini tärniga restoranis.

Nii sai eelmise aasta võitja, Karolyn Perle, tänu osalemisele konkursil ja hilisemale täiendkoolitusele tärnirestoranis Olo, oma karjäärile uue hoo sisse, misjärel kutsusti ta ühe Pärnu restorani peakokaks. Sellise noore inimese puhul on see väga hoogne karjääri areng ning tore edulugu. 

Sellel aastal osaleb kolmes voorus seitse tipprestorani noort kokka, kelle võistluskäigule saab saatega «Põrgukuumusest tippkokaks» kaasa elada.

Saate teine episood on teie ees! Vaata esimest saadet siit!

Kolmas saade on eetris 2. novembril, neljas 6. novembril, eelviimane saade 9. novembril ja saate finaal jõuab vaatajani 12. novembril.

Populaarne

Tagasi üles